Nowe instalacje

100 instalacja systemu EOS w USA

21 września 2018

100 instalacja EOS® w USA i dziesiąta w stanie Teksas to kamienie milowe dla naszej firmy, które pokazują że technologia EOS staje się niejako standardem opieki we wszystkich ortopedycznych punktach opieki zdrowotnej”, powiedziała Marie Meynadier, CEO.”

Methodist Dallas Medical Centrum w USA zainstalowało system EOS®

Ta Instalacja oznacza 100  zainstalowany system w Stanach Zjednoczonych i 10 w stanie Teksas.

Methodist Dallas Medical Center jest częścią sieci szpitali metodystycznych.

Do sieci należy 10 szpitali w Teksasie i ponad dwadzieścia centrów medycznych ( Methodist Family Health Centres and Medical Groups).

Specjaliści z Centrum Metodystycznego Dallas Medical Center specjalizujący się w problematyce schorzeń kręgosłupa w tym w bólach pleców, guzach, stanach udarowych, urazach, a także neurologii opracowali kompleksowy program neurologiczny i kręgosłupowy.

100 instalacja EOS® w USA i dziesiąta w stanie Teksas to kamienie milowe dla naszej firmy, które pokazują że technologia EOS staje się niejako standardem opieki we wszystkich ortopedycznych punktach opieki zdrowotnej", powiedziała Marie Meynadier, CEO."

Obrazowanie EOS jest obecnie obecne w 31 państwach, w tym Stanach Zjednoczonych, Japonii, Chinach i Unii Europejskiej , poprzez ponad 250 zainstalowanych platform EOS® reprezentujących około milion badań pacjentów rocznie. Przychody w 2017 roku wyniosły 37,1 mln €.