JAK DZIAŁA

Jak działa EOS

Technologia EOS zapewnia niską dawkę promieniowania, pełny obraz radiogramów pacjenta (możliwość skanu całego ciała) w stereoskopowym obrazie radiologicznym w pozycji funkcjonalnej - stojącej.

Więcej o EOS
Badanie EOS

Jak działa EOS

System EOS

Technologia EOS zapewnia niską dawkę promieniowania, pełny obraz radiogramów pacjenta (możliwość skanu całego ciała) w stereoskopowym obrazie radiologicznym w pozycji funkcjonalnej - stojącej. System EOS jest zaprojektowany wokół pionowego ramienia podtrzymującego dwa systemy akwizycji obrazu zamontowane pod kątem prostym. Każdy system akwizycji składa się z lampy rentgenowskiej i ksenonowego liniowego detektora – ta technologia została uhonorowana nagrodą Nobla z fizyki.

Ten wyjątkowy system typu biplanar i liniowa, pionowa technika skanowania generują jednocześnie przednie i boczne obrazy pacjenta w pozycji stojącej lub siedzącej.

video thumnail

Jak działa EOS

SterEOS

Stacja robocza sterEOS przeznaczona jest do analizowania przednich i bocznych obrazów EOS, które są pobierane jednocześnie podczas badania i rejestrowane w celu wygenerowania precyzyjnych, charakterystycznych dla pacjenta modeli 3D kręgosłupa i / lub kończyn dolnych z badań obciążeniowych w mikro dawkach promieniowania rentgenowskiego. Po wygenerowaniu modeli automatycznie oblicza się ponad 100 parametrów klinicznych.

Modele 3D i dokładne pomiary 3D są wolne od odchyleń związanych z pomiarem ręcznym i efektem powiększenia na obrazach 2D. Umożliwiają one podejmowanie świadomych decyzji klinicznych w całym spektrum opieki od diagnozy do planowania chirurgicznego, kontroli pooperacyjnej i obserwacji. Konfigurowalne raporty pacjentów DICOM są generowane automatycznie. Mogą być udostępniane zespołowi medycznemu i wykorzystywane do angażowania pacjenta w plan leczenia.

O Terapii

Jak działa EOS

EOSapps

EOSapps to internetowe rozwiązanie do planowania chirurgicznego 3D oparte na obrazach EOS i precyzyjnym zestawie danych klinicznych dla pacjenta w 2D / 3D.

W pełni wykorzystują one dane cyfrowe osadzone w modelu 3D anatomii pacjenta wygenerowanym z obrazów EOS w niskiej dawce promieniowania i rekonstrukcji sterEOS. EOSapps umożliwiają automatyczną selekcję i pozycjonowanie implantów w celu najlepszego dopasowania w oparciu o anatomię 3D każdego pacjenta. Symulują wyniki pooperacyjne zabiegu w 3D w czasie rzeczywistym, w tym ich wpływ na kluczowe parametry kliniczne pacjenta.

O Terapii
Ochrona danych osobowych

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.Więcej informacji

Zgoda